Rotyik Tamás Amatőr Mx Rider

Never back down !

Sziasztok!

Rotyik Tamás vagyok 1993-ban születtem és szeretem az extrém sportokat.

Kicsi korom óta szeretem a motorokat mindig vittek cross motoron ,de 6 évesen végig láttam egy ismerősömet aki egy pályán esett és eltörte a gerincét. 2007 év vége felé viszont Apám vett magának egy enduro motort és kiprobáltam.Azelőtt még soha nem vezettem motort még robogót se de nagyon tetszett.

p2100118.jpg2008-ban kezdtem komolyabban a crosst lecseréltük a az endurot egy 125 yamaha yz-re amit használtan vettünk.Az évet végig motoroztam sokan segítettek, tanítottak. Év végén  a motort és egy Kawasaki kx250F-re cseréltük ami uj volt. Az Energy Moto Team-ba adtuk le a licenszemet Mx2 B-be Sajnos csak májusig élvezhettem csak 3 versenyen indultam mert elkellet adni a motort. Az év végéig párszor tudtam motorra ülni ismerősök illletve tesztnapok jóvoltábol.p5300084.jpg

2010-ben ujra sikerült motort venni ezúttal egy Ktm Sx250F-et nagyon jo állapotban.Viszaszokni nehéz volt és nehezn mentek a versenyek.Végül az egész évet végig mentem az év végére a rajtok is összejöttek. 10 helyen zártam az Mx2 B kategóriámba és a legjobb helyezésem a 8. hely volt.p1010025.jpg

Motor csere is megvolt egy Yamaha Yz450FY vettünk ezzel együt kategóriát is váltok és mostantól Mx1 B be húzom majd a gázt aminek nem titkolt célom hogy TOP 4-be legyek évvégén. Bár még nem mentem a motorral remélem hamar megszokom.Mostmár hogy vége a szezonnak heti 4x járok kondi edzésre és nagyon sok oktató filmet nézek meg.

Hát röviden ennyi remélem testzik az oldal !

Üdvözlettel Rotyik Tamás Alias "VilloToto"